Kiviõli I Keskkool

General information
Parking

Haldaja loal.

Contact

Filter

All Management Teachers Employees Majanduspersonal

Job position
 
Management (4)

Pilvi Kuurmann

Õppealajuhataja/kunst
kuurmann.pilvi@k1k.ee


Helena Paist

Huvijuht/inimeseõpetus
helena.paist@k1k.ee


Anu Vau

Direktor
anu.vau@k1k.ee


Mai Teetlok

Õppekorraldusjuht
mai.teetlok@k1k.ee

Teachers (54)

Lembit Alamets

Tehnoloogiaõpetus/väikeklassi õpetaja
lembit.alamets@k1k.ee


Valentina Anger

Inglise keel/vene keel
valentina.anger@k1k.ee


Marietta Alliksaar

Inglise keel
marietta.alliksaar@k1k.ee


Rauno Alliksaar

Eesti keel ja kirjandus
rauno.alliksaar@k1k.ee


Natalja Borodavina

Vene keel ja kirjandus
natalja.borodavina@k1k.ee


Anu Erik

Klassiõpetaja
anu.erik@k1k.ee


Anneli Goldberg

Kehaline kasvatus
anneli.goldberg@k1k.ee


Liina Kivisaar

Eripedagoog/HEV koordinaator
liina.kivisaar@k1k.ee


Tiina Kilumets

Dessert
tiina.kilumets@k1k.ee


Pille Kekki

Sotsiaalpedagoog
pille.kekki@k1k.ee


Andres Käosaar

Psühholoogia
andres.kaosaar@k1k.ee


Külli Lahtmaa

Matemaatika/majandusõpetus
kylli.lahtmaa@k1k.ee


Alena Fedotova

Vene keel ja kirjandus
alena.fedotova@k1k.ee


Ülle Lipp

Klassiõpetaja/inglise keel
ylle.lipp@k1k.ee


Jaanika Merirand

Klassiõpetaja
jaanika.merirand@k1k.ee


Mati Männik

Autoõpetus
mati.mannik@k1k.ee


Ülle Mähküll

Klassiõpetaja
ylle.mahkyll@k1k.ee


Kristiine Meister

Haridustehnoloog/Digiõpetus
kristiine.meister@k1k.ee


Aili Rohtla

Eesti keel ja kirjandus/matemaatika
aili.rohtla@k1k.ee


Priit Sternhof

Kehaline kasvatus
priit.sternhof@k1k.ee


Riina Saare

Muusika
riina.saare@k1k.ee


Kaire Sulp

Klassiõpetaja
kaire.sulp@k1k.ee


Keitlyn Tommula

Lapsehoolduspuhkusel
keitlyn.tommula@k1k.ee


Nelli Tamme

Matemaatika
nelli.tamme@k1k.ee


Mariliis Randmer

Eesti keel teise keelena
mariliis.randmer@k1k.ee


Karmen Tõnnisson

Klassiõpetaja
karmen.tonnisson@k1k.ee


Olette Tammeoja

Pikapäevarühma õpetaja/õpiabi
olette.tammeoja@k1k.ee


Anastassia Undusk

Matemaatika/Füüsika
anastassia.undusk@k1k.ee


Toomas Vernik

Riigikaitse


Helju Veedam

Tantsuõpetaja
helju.veedam@k1k.ee


Vilje Malva

Klassiõpetaja
vilje.malva@k1k.ee


Galina Kazban

Matemaatika
galina.kazban@k1k.ee


Irina Kolesnikova

Inglise keel/vene keel
irina.kolesnikova@k1k.ee


Jelena Ragni

Keemia
jelena.ragni@k1k.ee


Merje Niit

Käsitöö ja kodundus/Kunstiõpetus
merje.niit@k1k.ee


Elvira Tšernoussova

Saksa keel
elvira.tsernoussova@k1k.ee


Urve Kuusmik

Muuseumitund
urve.kuusmik@k1k.ee


Indrek Nägelik

Ajalugu/digitund
indrek.nagelik@k1k.ee


Tiina Heinla

Ajalugu
tiina.heinla@k1k.ee


Jaana Kotova

Väikeklassi õpetaja
jaana.kotova@k1k.ee


Joonas Soone

Keemia
joonas.soone@k1k.ee


Merili Keba

majandusõpetus/inimeseõpetus
merili.keba@k1k.ee


Mari-Liis Kolga

Eesti keel ja kirjandus
mari-liis.kolga@k1k.ee


Jekaterina Võlegžanina

Eripedagoog
jekaterina.volegzanina@k1k.ee


Kristi Markov

Kunst


Malle Kuusik

Muusika
malle.kuusik@k1k.ee


Karoliina Kuldkepp

Pikapäevarühma õpetaja
karoliina.kuldkepp@k1k.ee


Karin Kaup

Soome keel
karin.kaup@k1k.ee


Kaili Kivi

Bioloogia
kaili.kivi@k1k.ee


Annika Taaramäe-Allak

Klassiõpetaja
annika.taaramae-allak@k1k.ee


Tanel Laudma

Kehaline kasvatus
tanel.laudma@k1k.ee


Madli Zobel

Inglise keel
madli.zobel@k1k.ee


Andrus Viirmaa

Loodusõpetus/Geograafia
andrus.viirmaa@k1k.ee


Heli Vilumets

Klassiõpetaja
heli.vilumets@k1k.ee

Employees (7)

Arved Kompus

Remondi- ja majandusspetsialist
arved.kompus@k1k.ee


Erik Jürgenson

Infojuht
erik.jurgenson@k1k.ee


Pirge Kalm

Laborant-asjaajaja
pirge.kalm@k1k.ee


Ülle Roots

Juhiabi
ylle.roots@k1k.ee


Kai Teuli

Raamatukoguhoidja
kai.teuli@k1k.ee


Inga Kudep

Kooliõde
inga.kudep@k1k.ee


Eda Kadastik

Klaverisaatja

Majanduspersonal (12)

Ljudmila Popova

Peakokk
ljudmila.popova@k1k.ee


Irina Jürgenson

Söökla abitööline


Siiri Ilves

Koristaja


Õie Saul

Koristaja


Svetlana Lurihh

Koristaja


Rovena Sooman

Koristaja


Virve Mägi

Koristaja


Svetlana Murula

Söökla abitööline


Sirje Aherma

Koristaja


Helena Merirand

Ujulatöötaja
helena.merirand@k1k.ee


Vello Ivask

Majahoidja


Marianne Lõhmuste

Söökla abitööline

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Kiviõli I Keskkool

General information
Parking

Haldaja loal.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.