Kiviõli I Keskkool

Üldinfo
Parkimine

Haldaja loal.

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Admin- ja õppeabipersonal Majanduspersonal

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Pilvi Kuurmann

Õppealajuhataja/kunst
+372 3325061
kuurmann.pilvi@k1k.ee


Helena Paist

Huvijuht/inimeseõpetus
helena.paist@k1k.ee


Anu Vau

Direktor
anu.vau@k1k.ee

Õpetajad (57)

Lembit Alamets

Tööõpetus/loodusõpetus
lembit.alamets@k1k.ee


Valentina Anger

Inglise keel/vene keel
valentina.anger@k1k.ee


Marietta Alliksaar

Eesti keel/inglise keel
marietta.alliksaar@k1k.ee


Rauno Alliksaar

Eesti keel ja kirjandus
rauno.alliksaar@k1k.ee


Natalja Borodavina

Vene keel ja kirjandus
natalja.borodavina@k1k.ee


Anu Erik

Klassiõpetaja
anu.erik@k1k.ee


Anneli Goldberg

Kehaline kasvatus
anneli.goldberg@k1k.ee


Liina Kivisaar

Eripedagoog/HEV koordinaator
liina.kivisaar@k1k.ee


Tiina Kilumets

Ettevõtlikkuse koordinaator/ajalugu/ühiskonnaõpetus
tiina.kilumets@k1k.ee


Pille Kekki

Sotsiaalpedagoog
pille.kekki@k1k.ee


Andres Käosaar

Füüsika/Psühholoogia
andres.kaosaar@k1k.ee


Külli Lahtmaa

Matemaatika/majandusõpetus
kylli.lahtmaa@k1k.ee


Alena Fedotova

Vene keel ja kirjandus
alena.fedotova@k1k.ee


Ülle Lipp

Klassiõpetaja/inglise keel
ylle.lipp@k1k.ee


Jaanika Merirand

Klassiõpetaja
jaanika.merirand@k1k.ee


Mati Männik

Autoõpetus
mati.mannik@k1k.ee


Ülle Mähküll

Klassiõpetaja
ylle.mahkyll@k1k.ee


Kristiine Meister

Haridustehnoloog/Digiõpetus
kristiine.meister@k1k.ee


Heli Vilumets

Klassiõpetaja
heli.vilumets@k1k.ee


Aili Rohtla

Klassiõpetaja/vene keel
aili.rohtla@k1k.ee


Priit Sternhof

Kehaline kasvatus
priit.sternhof@k1k.ee


Riina Saare

Muusika
riina.saare@k1k.ee


Kaire Sulp

Klassiõpetaja
kaire.sulp@k1k.ee


Keitlyn Tommula

Inimeseõpetus/Majandusõpetus
keitlyn.tommula@k1k.ee


Nelli Tamme

Matemaatika
nelli.tamme@k1k.ee


Mariliis Randmer

Eesti keel teise keelena
mariliis.randmer@k1k.ee


Sander Tuul

Bioloogia/Geograafia
sander.tuul@k1k.ee


Kaja Toikka

Inglise keel/Soome keel
kaja.toikka@k1k.ee


Karmen Tõnnisson

Klassiõpetaja
karmen.tonnisson@k1k.ee


Olette Tammeoja

Pikapäevarühma õpetaja/õpiabi
olette.tammeoja@k1k.ee


Anastassia Undusk

Matemaatika/Füüsika
anastassia.undusk@k1k.ee


Toomas Vernik

Riigikaitse


Helju Veedam

Tantsuõpetaja
helju.veedam@k1k.ee


Jaanek Laanemäe

Video ja foto valikkursus
jaanek.laanemae@k1k.ee


Vilje Malva

Klassiõpetaja
vilje.malva@k1k.ee


Galina Kazban

Matemaatika
galina.kazban@k1k.ee


Irina Kolesnikova

Inglise keel/vene keel
irina.kolesnikova@k1k.ee


Veera Korotajeva

Vene keel ja kirjandus
veera.korotajeva@k1k.ee


Jelena Ragni

Keemia
jelena.ragni@k1k.ee


Merje Niit

Käsitöö ja kodundus/Kunstiõpetus
merje.niit@k1k.ee


Elvira Tšernoussova

Saksa keel
elvira.tsernoussova@k1k.ee


Kuusmik Urve

Muuseumitund
urve.kuusmik@k1k.ee


Kaido Ratas- Pähnapuu

Füüsika/keemia
kaido.ratas-pahnapuu@k1k.ee


Indrek Nägelik

Ajalugu/ühiskonnaõpetus
indrek.nagelik@k1k.ee


Siim Lill

Eesti keel ja kirjandus
siim.lill@k1k.ee


Tiina Heinla

Abiõpetja ja ajalugu
tiina.heinla@k1k.ee


Jaana Kotova

Väikeklassi õpetja
jaana.kotova@k1k.ee


Joonas Soone

Loodusõpetus/keemia
joonas.soone@k1k.ee


Merili Keba

Klassiõpetaja
merili.keba@k1k.ee


Mari-Liis Kolga

Eesti keel ja kirjandus
mari-liis.kolga@k1k.ee


Jekaterina Võlegžanina

Eripedagoog
jekaterina.volegzanina@k1k.ee


Marleen Paist

Kunst ja kodundus
marleen.paist@k1k.ee


Kaia Solnik

Bioloogia
kaia.solnik@k1k.ee


Karin Pohla

Bioloogia
karin.pohla@k1k.ee


Kristi Markov

Kunst


Malle Kuusik

Muusika
malle.kuusik@k1k.ee


Heli Vilumets

Klassiõpetaja
heli.vilumets@k1k.ee

Admin- ja õppeabipersonal (7)

Arved Kompus

Remondi- ja majandusspetsialist
arved.kompus@k1k.ee


Erik Jürgenson

Infojuht
erik.jurgenson@k1k.ee


Pirge Kalm

Laborant-asjaajaja
pirge.kalm@k1k.ee


Ülle Roots

Juhiabi
ylle.roots@k1k.ee


Silva Soosalu

Raamatukoguhoidja
silva.soosalu@k1k.ee


Inga Kudep

Kooliõde
inga.kudep@k1k.ee


Eda Kadastik

Klaverisaatja

Majanduspersonal (13)

Ljudmila Popova

Peakokk
ljudmila.popova@k1k.ee


Diana Ruusamäe

Ujulatöötaja


Ann Liiva

Ujulatöötaja


Vadim Efanov

Majahoidja


Irina Jürgenson

Söökla abitööline


Siiri Ilves

Koristaja


Aleksandra Tšjornaja

Koristaja


Õie Saul

Koristaja


Kaja Tiismaa

Koristaja


Rovena Sooman

Koristaja


Virve Mägi

Koristaja


Svetlana Murula

Söökla abitööline


Kairi Kams

Koristaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Kiviõli I Keskkool

Üldinfo
Parkimine

Haldaja loal.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.