Uudised

Õppekäik Lõuna-Eestisse 12. juuni

6a, 6b ja 5a tutvus Lõuna-Eesti vaatamisväärsustega


10. juunil suundusid 6a, 6b ja 5a õpilased ning klassijuhatajad 3-päevasele õppekäigule Lõuna-Eestisse. Õppekäigu eesmärgiks oli tutvuda Lõuna-Eesti loodusega, kuppelmaastikuga, loodusobjektide ja vaatamisväärsustega. Samuti teha tutvust Lõuna-Eesti kultuuri ja pärandkooslustega. Pakkuda õpilastele võimalust harjutada käitumist kollektiivis, arendada koostöö- ja suhtlemisoskust. 
Oleme väga rõõmsad, et meie koolis töötavad sellised õpetajad, kes õpilastega koos mitme päevaseid õppekäike korraldavad ning teostavad! Aitäh, õpetaja Kalle, õpetaja Aili, õpetaja Lembit ja õpetaja Galina! Pikk pai õpilastele, kes panid ennast õppekäigul osalemisega proovile ja võtsid vaevaks õppida praktilistes olukordades väljaspool koolimaja.

10. juunil suundusid 6a, 6b ja 5a õpilased ning klassijuhatajad 3-päevasele õppekäigule Lõuna-Eestisse. Õppekäigu eesmärgiks oli tutvuda Lõuna-Eesti loodusega, kuppelmaastikuga, loodusobjektide ja vaatamisväärsustega. Samuti teha tutvust Lõuna-Eesti kultuuri ja pärandkooslustega. Pakkuda õpilastele võimalust harjutada käitumist kollektiivis, arendada koostöö- ja suhtlemisoskust. 
Oleme väga rõõmsad, et meie koolis töötavad sellised õpetajad, kes õpilastega koos mitme päevaseid õppekäike korraldavad ning teostavad! Aitäh, õpetaja Kalle, õpetaja Aili, õpetaja Lembit ja õpetaja Galina! Pikk pai õpilastele, kes panid ennast õppekäigul osalemisega proovile ja võtsid vaevaks õppida praktilistes olukordades väljaspool koolimaja.