Kiviõli I Keskkool

Üldinfo
Parkimine

Haldaja loal.

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Admin- ja õppeabipersonal Majanduspersonal

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Tiit Salvan

Direktor
+372 5018081
tiit.salvan@k1k.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 10.00-12.00 ning kokkuleppel.

Pilvi Kuurmann

Õppearendusjuht
kuurmann.pilvi@k1k.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 10.00-12.00 ning kokkuleppel

Mai Teetlok

Õppekorraldusjuht
mai.teetlok@k1k.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 10.00-12.00 ning kokkuleppel

Helena Paist

Huvijuht, inimeseõpetus
helena.paist@k1k.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 10.00-12.00 ning kokkuleppel

Stella Onkel

HEVKO (haridusliku erivajadusega õpilaste õppe koordineerija)
stella.onkel@k1k.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 10.00-12.00 ning kokkuleppel
Õpetajad (54)

Gerri Alamets

Sotsiaalpedagoog
gerri.alamets@k1k.ee


Lembit Alamets

Väikeklassiõpetaja, tehnoloogiaõpetus
lembit.alamets@k1k.ee


Rauno Alliksaar

Eesti keel ja kirjandus, usundiõpetus, ladina keel, uurimistööde alused
rauno.alliksaar@k1k.ee


Valentina Anger

Inglise keel, kaasaegne inglise keel, eesti keel teise keelena
valentina.anger@k1k.ee


Natalja Borodavina

Vene keel ja kirjandus
natalja.borodavina@k1k.ee


Alena Fedotova

Vene keel võõrkeelena, vene keel ja kirjandus
alena.fedotova@k1k.ee


Anneli Goldberg

Kehaline kasvatus
anneli.goldberg@k1k.ee


Tiina Heinla

Ajalugu
tiina.heinla@k1k.ee


Reeli Innos

Klassiõpetaja, inglise keel
reeli.innos@k1k.ee


Hedi Kadover

eesti keel, väikerühma õpetaja
hedi.kadover@k1k.ee


Piret Kallin

keemia ja geograafia
piret.kallin@k1k.ee


Galina Kazban

Matemaatika, matemaatika praktikum
galina.kazban@k1k.ee


Merili Keba

Inimeseõpetus, majandusõpetus, majandus- ja karjääriõpetus, tervisenõukogu esimees
merili.keba@k1k.ee


Kalle Kekki

Väikeklassi õpetaja, loodusõpetus, geograafia
kalle.kekki@k1k.ee


Tiina Kilumets

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, projekti kirjutamine ja juhtimine, inimene ja õigus
tiina.kilumets@k1k.ee


Kaili Kivi

Bioloogia, inglise keel, loovtööde koordinaator
kaili.kivi@k1k.ee


Liina Kivisaar

Sotsiaalpedagoog
liina.kivisaar@k1k.ee


Irina Kolesnikova

Inglise keel, vene keel
irina.kolesnikova@k1k.ee


Mari-Liis Kolga

Eesti keel ja kirjandus
mari-liis.kolga@k1k.ee


Jaana Kotova

Inglise keel
jaana.kotova@k1k.ee


Karoliina Kuldkepp

Klassiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja
karoliina.kuldkepp@k1k.ee


Malle Kuusik

Muusika, koor
malle.kuusik@k1k.ee


Urve Kuusmik

Muuseumiõpetaja
urve.kuusmik@k1k.ee


Andres Käosaar

Psühholoogia
andres.kaosaar@k1k.ee


Külli Lahtmaa

Matemaatika, mänguline matemaatika, majandus- ja ettevõtlusõpetus
kylli.lahtmaa@k1k.ee


Tanel Laudma

Kehaline kasvatus, huvitund, majandus- ja ettevõtlusõpetus
tanel.laudma@k1k.ee


Darja Legovitš

Klassiõpetaja
darja.legovits@k1k.ee


Katariina Lilleorg

Eesti keel teise keelena
katariina.lilleorg@k1k.ee


Ester Lilleorg

Eesti keel ja kirjandus
ester.lilleorg@k1k.ee


Ülle Lipp

Klassiõpetaja
ylle.lipp@k1k.ee


Kevin Maasing

Matemaatika, loodusõpetus, geograafia, tehnoloogiaõpetus, mehhatroonika, huvitund
kevin.maasing@k1k.ee


Vilje Malva

Klassiõpetaja, muusika
vilje.malva@k1k.ee


Kristi Markov

Kunst


Mati Männik

Liiklusõpetus, autoõpetus
mati.mannik@k1k.ee


Merje Niit

Käsitöö ja kodundus
merje.niit@k1k.ee


Marge Oruste

Klassiõpetaja
marge.oruste@k1k.ee


Alena Ptsjolko

Inglise keel
alena.ptsjolko@k1k.ee


Jaanika Pääro

Klassiõpetaja, käsitöö ja kodundus, eesti keel
jaanika.paaro@k1k.ee


Jaanus Põlder

Pilliõpe
jaanus.polder@k1k.ee


Aili Rohtla

Eesti keel, matemaatika, mänguline matemaatika, eesti keel teise keelena
aili.rohtla@k1k.ee


Liis Ränik

Klassiõpetaja
liis.ranik@k1k.ee


Riina Saare

Muusika, koor
riina.saare@k1k.ee


Priit Sternhof

Kehaline kasvatus, kehalised võimed ja liikumine
priit.sternhof@k1k.ee


Kaire Sulp

Klassiõpetaja, eesti keel ja kirjandus
kaire.sulp@k1k.ee


Nelli Tamme

Matemaatika, mänguline matemaatika
nelli.tamme@k1k.ee


Olette Tammeoja

Pikapäevarühma õpetaja
olette.tammeoja@k1k.ee


Riina Torim

Väikerühma õpetaja
riina.torim@k1k.ee


Karmen Tõnnisson

Klassiõpetaja, huvitund, kirjandus, loodusõpetus
karmen.tonnisson@k1k.ee


Elvira Tšernoussova

Saksa keel
elviira.tsernoussova@k1k.ee


Anastassia Undusk

Füüsika, matemaatika, huvitund
anastassia.undusk@k1k.ee


Toomas Vernik

Riigikaitse


Jekaterina Võlegžanina

Klassiõpetaja
jekaterina.volegzanina@k1k.ee


Christofer Kivipalu

Eesti keel ja kirjandus
christofer.kivipalu@k1k.ee


Indrek Nägelik

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
indrek.nagelik@k1k.ee

Admin- ja õppeabipersonal (8)

Arved Kompus

Remondi- ja majandusspetsialist
arved.kompus@k1k.ee


Erik Jürgenson

Infojuht
erik.jurgenson@k1k.ee


Pirge Kalm

Laborant-asjaajaja
pirge.kalm@k1k.ee


Ülle Roots

Juhiabi
ylle.roots@k1k.ee


Kai Teuli

Raamatukoguhoidja
kai.teuli@k1k.ee


Inga Kudep

Kooliõde
inga.kudep@k1k.ee


Kristiine Meister

Projektijuht
kristiine.meister@k1k.ee


Aleksei Jermilov

Haridustehnoloog
aleksei.jermilov@k1k.ee

Majanduspersonal (12)

Ljudmila Popova

Peakokk
ljudmila.popova@k1k.ee


Irina Jürgenson

Söökla abitööline


Siiri Ilves

Koristaja


Evelyn Aherma-Kaigo

Koristaja


Svetlana Lurihh

Koristaja


Rovena Sooman

Ujulatöötaja


Virve Mägi

Koristaja


Sirje Aherma

Koristaja


Helena Merirand

Lapsehoolduspuhkusel
helena.merirand@k1k.ee


Vello Ivask

Majahoidja


Jelena Kopaliani

Söökla abitööline


Jaanika Piiroja

Koristaja

Kiviõli I Keskkool

Üldinfo
Parkimine

Haldaja loal.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.