Kiviõli I Keskkool

Üldinfo
Parkimine

Haldaja loal.

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Admin- ja õppeabipersonal Majanduspersonal

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Tiit Salvan

Direktor
tiit.salvan@k1k.ee


Pilvi Kuurmann

Õppearendusjuht
kuurmann.pilvi@k1k.ee


Mai Teetlok

Õppekorraldusjuht
mai.teetlok@k1k.ee


Helena Paist

Huvijuht/inimeseõpetus
helena.paist@k1k.ee

Õpetajad (65)

Lembit Alamets

Tehnoloogiaõpetus, väikeklassi õpetaja, oskus- ja sotsiaalainete õppetooli juht
lembit.alamets@k1k.ee


Valentina Anger

Inglise keel, keelte õppetooli juht
valentina.anger@k1k.ee


Rauno Alliksaar

Kirjandus, usundiõpetus
rauno.alliksaar@k1k.ee


Natalja Borodavina

Vene keel ja kirjandus
natalja.borodavina@k1k.ee


Anu Erik

Eesti keel ja kirjandus/loodusõpetus/huvitund
anu.erik@k1k.ee


Anneli Goldberg

Liikumisõpetus, kehalised võimed ja liikumine
anneli.goldberg@k1k.ee


Liina Kivisaar

Eripedagoog/HEV koordinaator
liina.kivisaar@k1k.ee


Tiina Kilumets

Ajalugu/ühiskonnaõpetus
tiina.kilumets@k1k.ee


Pille Kekki

Sotsiaalpedagoog
pille.kekki@k1k.ee


Andres Käosaar

Psühholoogia
andres.kaosaar@k1k.ee


Külli Lahtmaa

Matemaatika/majandusõpetus
kylli.lahtmaa@k1k.ee


Alena Fedotova

Vene keel ja kirjandus
alena.fedotova@k1k.ee


Ülle Lipp

Klassiõpetaja
ylle.lipp@k1k.ee


Jaanika Pääro

Klassiõpetaja, käsitöö ja kodundus
jaanika.paaro@k1k.ee


Mati Männik

Autoõpetus
mati.mannik@k1k.ee


Ülle Mähküll

Klassiõpetaja/eesti keele tugiõpe
ylle.mahkyll@k1k.ee


Kristiine Meister

Projektijuht/haridustehnoloog
kristiine.meister@k1k.ee


Aili Rohtla

Matemaatika, mänguline matemaatika, eesti keel
aili.rohtla@k1k.ee


Priit Sternhof

Liikumisõpetus, sportmängud
priit.sternhof@k1k.ee


Riina Saare

Muusika, koorilaul
riina.saare@k1k.ee


Kaire Sulp

Klassiõpetaja, eesti keel ja kirjandus
kaire.sulp@k1k.ee


Keitlyn Tommula

Lapsehoolduspuhkusel
keitlyn.tommula@k1k.ee


Nelli Tamme

Matemaatika, mänguline matemaatika
nelli.tamme@k1k.ee


Mariliis Randmer

Majandus- ja ettevõtlusõpetus, majandus- ja karjääriõpetus, uurimistööde alused, projekti kirjutamine, uurimistööde/praktiliste tööde/loovtööde koordinaator
mariliis.randmer@k1k.ee


Karmen Tõnnisson

Klassiõpetaja, huvitund
karmen.tonnisson@k1k.ee


Olette Tammeoja

Õpiabi õpetaja, pikapäevarühma õpetaja
olette.tammeoja@k1k.ee


Anastassia Undusk

Füüsika, matemaatika, huvitund
anastassia.undusk@k1k.ee


Toomas Vernik

Riigikaitse


Helju Veedam

Tantsuõpetaja
helju.veedam@k1k.ee


Vilje Malva

Klassiõpetaja/muusika
vilje.malva@k1k.ee


Galina Kazban

Matemaatika
galina.kazban@k1k.ee


Irina Kolesnikova

Inglise keel/vene keel
irina.kolesnikova@k1k.ee


Merje Niit

Käsitöö ja kodundus
merje.niit@k1k.ee


Elvira Tšernoussova

Saksa keel
elvira.tsernoussova@k1k.ee


Urve Kuusmik

Muuseumitund
urve.kuusmik@k1k.ee


Indrek Nägelik

Ajalugu, inimeseõpetus
indrek.nagelik@k1k.ee


Tiina Heinla

Ajalugu
tiina.heinla@k1k.ee


Jaana Kotova

Inglise keel
jaana.kotova@k1k.ee


Mari-Liis Kolga

Eesti keel ja kirjandus
mari-liis.kolga@k1k.ee


Merili Keba

majandusõpetus/inimeseõpetus
merili.keba@k1k.ee


Jekaterina Võlegžanina

Klassiõpetaja
jekaterina.volegzanina@k1k.ee


Kristi Markov

Kunst


Malle Kuusik

Muusika
malle.kuusik@k1k.ee


Karoliina Kuldkepp

Klassiõpetaja/pikapäevarühma õpetaja
karoliina.kuldkepp@k1k.ee


Karin Kaup

Soome keel
karin.kaup@k1k.ee


Kaili Kivi

Bioloogia/inglise keel
kaili.kivi@k1k.ee


Annika Taaramäe

Väikeklassi õpetaja, õpiabi õpetaja
annika.taaramae-allak@k1k.ee


Tanel Laudma

Liikumisõpetus/majandus- ja ettevõtlusõpe/huvitund
tanel.laudma@k1k.ee


Andrus Viirmaa

Loodusõpetus, geograafia, globaliseeruv maailm, õpiabi õpetaja
andrus.viirmaa@k1k.ee


Kalle Kekki

Loodusõpetus/Matemaatika
kalle.kekki@k1k.ee


Ester Lilleorg

Eesti keel ja kirjandus
ester.lilleorg@k1k.ee


Piret Kallin

keemia ja geograafia
piret.kallin@k1k.ee


Kristi Paenurme

I kooliastme sotsiaalpedagoog
kristi.paenurme@k1k.ee


Alena Ptsjolko

Inglise keel
alena.ptsjolko@k1k.ee


Reeli Innos

Algõpetus/inglise keel
reeli.innos@k1k.ee


Christofer Kivipalu

Eesti keel ja kirjandus
christofer.kivipalu@k1k.ee


Jekaterina Rohozina

Ukraina õpilaste koordinaator
jekaterina.rohozina@k1k.ee


Larissa Sviridova

Ukraina keel ja kultuurilugu
larissa.sviridova@k1k.ee


Gerri Alamets

Eesti keel teise keelena
gerri.alamets@k1k.ee


Kätlin Tõnning

Ujumise algõpetuse treener


Kätlin Egor

Eesti keel teise keelena
egor.katlin@k1k.ee


Darja Legovitš

Eesti keel teise keelena
darja.legovits@k1k.ee


Marge Lumi

Täiendav eesti keel ja õpiabi
marge.lumi@k1k.ee


Signe Viilop

Eesti keel teise keelena
signe.viilop@k1k.ee


Jaanus Põlder

Pilliõpe
jaanus.polder@k1k.ee

Admin- ja õppeabipersonal (7)

Arved Kompus

Remondi- ja majandusspetsialist
arved.kompus@k1k.ee


Erik Jürgenson

Infojuht
erik.jurgenson@k1k.ee


Pirge Kalm

Laborant-asjaajaja
pirge.kalm@k1k.ee


Ülle Roots

Juhiabi
ylle.roots@k1k.ee


Kai Teuli

Raamatukoguhoidja
kai.teuli@k1k.ee


Inga Kudep

Kooliõde
inga.kudep@k1k.ee


Eda Kadastik

Klaverisaatja

Majanduspersonal (12)

Ljudmila Popova

Peakokk
ljudmila.popova@k1k.ee


Irina Jürgenson

Söökla abitööline


Siiri Ilves

Koristaja


Õie Saul

Koristaja


Svetlana Lurihh

Koristaja


Rovena Sooman

Koristaja


Virve Mägi

Koristaja


Svetlana Murula

Kokk


Sirje Aherma

Koristaja


Helena Merirand

Ujulatöötaja
helena.merirand@k1k.ee


Vello Ivask

Majahoidja


Jelena Kopaliani

Söökla abitööline

Kiviõli I Keskkool

Üldinfo
Parkimine

Haldaja loal.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.