Uudised

Avasime pidulikult uue kooliaasta 04. september

Alates 01.09.2023 kuulume riigikoolide perre.


Rahvusvahelisel teadmistepäeval võttis Kiviõli I Keskkool oma kooliperre vastu 36 uudishimulikku särasilma. 1. klassi õpilasi juhatas pidulikule aktusele 20 abiturienti. Nüüd on meie kooliperes 349 õpilast. Soovime kõigile tegusat, teadmisterohket ja põnevat kooliaastat! 

Meie kooliperega liitus sellel õppeaastal üheksa innukat õpetajat.

Kuulume nüüd riigikoolide perre, meie koolipidaja on Haridus- ja Teadusministeerium. Aktusel edastas tervitussõnad ning riigikooli lipu asekantsler Liina Põld.

 
Foto autor Uljam Teuli

Rahvusvahelisel teadmistepäeval võttis Kiviõli I Keskkool oma kooliperre vastu 36 uudishimulikku särasilma. 1. klassi õpilasi juhatas pidulikule aktusele 20 abiturienti. Nüüd on meie kooliperes 349 õpilast. Soovime kõigile tegusat, teadmisterohket ja põnevat kooliaastat! 

Meie kooliperega liitus sellel õppeaastal üheksa innukat õpetajat.

Kuulume nüüd riigikoolide perre, meie koolipidaja on Haridus- ja Teadusministeerium. Aktusel edastas tervitussõnad ning riigikooli lipu asekantsler Liina Põld.

 
Foto autor Uljam Teuli