Uudised

Hollandi koolijuhtide visiit 31. märts


Meie kooli külastas 23 koolijuhti Hollandist. Visiidil Rootsi, Soome ning Eestisse külastati kahte kooli: Tallinna Inglise Kolledžit ja Kiviõli I Keskkooli.  Külaliste eesmärgiks oli tutvuda erineva tasemega õpilaste õpetamise ja õpilaste erivajaduste toetamisega ning erinevate õpistrateegiate kasutamisega õpilaste arendamisel. Külalisi võtsid tervituskontserdil vastu meie suurepärased lastekoori ja  võimlemisrühma õpilased ning kandleansambel. 8. klassi õpilased  viisid läbi ekskursiooni koolimajas ja tutvustasid külalistele kooli ajalugu.
11. klassi õpilased osalesid koos õpetaja Valentinaga paneeldiskussioonil, kus arutleti õppimise, õpetamise ja kooli väärtuste üle. Hollandlastele meeldis enim vahetu suhtlemine õpilastega, avatus, väärtused ja talendid.

Suur tänu esinejatele ning juhendajatele ning kõigile, kes visiidi ette valmistasid: õpetajad Tiina Kilumets, Valentina Anger, Helju Veedam, Eda Kadastik, Riina Saare, Pille Kekki, Pilvi Kuurmann, Aleksei Jermilov, Pirge Kalm, Kristiine Meister. Külaskäik meeldis hollandlastele väga ning meid oodatakse lahkelt vastuvisiidile Hollandis. 

 

Meie kooli külastas 23 koolijuhti Hollandist. Visiidil Rootsi, Soome ning Eestisse külastati kahte kooli: Tallinna Inglise Kolledžit ja Kiviõli I Keskkooli.  Külaliste eesmärgiks oli tutvuda erineva tasemega õpilaste õpetamise ja õpilaste erivajaduste toetamisega ning erinevate õpistrateegiate kasutamisega õpilaste arendamisel. Külalisi võtsid tervituskontserdil vastu meie suurepärased lastekoori ja  võimlemisrühma õpilased ning kandleansambel. 8. klassi õpilased  viisid läbi ekskursiooni koolimajas ja tutvustasid külalistele kooli ajalugu.
11. klassi õpilased osalesid koos õpetaja Valentinaga paneeldiskussioonil, kus arutleti õppimise, õpetamise ja kooli väärtuste üle. Hollandlastele meeldis enim vahetu suhtlemine õpilastega, avatus, väärtused ja talendid.

Suur tänu esinejatele ning juhendajatele ning kõigile, kes visiidi ette valmistasid: õpetajad Tiina Kilumets, Valentina Anger, Helju Veedam, Eda Kadastik, Riina Saare, Pille Kekki, Pilvi Kuurmann, Aleksei Jermilov, Pirge Kalm, Kristiine Meister. Külaskäik meeldis hollandlastele väga ning meid oodatakse lahkelt vastuvisiidile Hollandis.