Uudised

Ida-Virumaa koolispordi pesapallivõistlused 4.-6.klassile 27. mai

Kiviõli I Keskkooli 4.-6. klassi õpilased võtsid osa pesapallivõistlustest.


Meie kooli tublid ja sportlikud õpilased osalesid 24. mail Toilas pesapallivõistlustel. Osavõtjaid oli omajagu, mis näitab, et noorte huvi spordi vastu on tegelikult suur ja igasugustest spordivõistlustest võetakse osa hea meelega. Aitäh teile, head noored, et panustate liikumisharjumuste hoidmisesse ning samal ajal esindate ka oma kooli. Pikk pai kehalise kasvatuse õpetajatele Annelile ja Priidule, et ikka ja jälle viite meie õpilasi sportimise lainele!

Meie kooli tublid ja sportlikud õpilased osalesid 24. mail Toilas pesapallivõistlustel. Osavõtjaid oli omajagu, mis näitab, et noorte huvi spordi vastu on tegelikult suur ja igasugustest spordivõistlustest võetakse osa hea meelega. Aitäh teile, head noored, et panustate liikumisharjumuste hoidmisesse ning samal ajal esindate ka oma kooli. Pikk pai kehalise kasvatuse õpetajatele Annelile ja Priidule, et ikka ja jälle viite meie õpilasi sportimise lainele!