Uudised

Kiviõli I Keskkooli õpilasesinduse viimane koosolek 27. mai

Kiviõli I Keskkooli ÕE Aidus


24. mail korraldas meie kooli ettevõtlik õpilasesindus oma viimase koosoleku. Õpilasesinduse kohtumist tähistati väljaspool koolimaja, sest tegemist oli õppeaasta, aga ka Kiviõli I Keskkooli ÕE viimase kohtumisega. Järgmisel õppeaastal alustab tööd Kiviõli Riigikooli õpilasesindus ning seda juba uues koosseisus. 
Õpilasesindus on õppeaasta jooksul korraldanud mitmeid huvitavaid ja õppetööd rikastavaid tegevusi. Kooli meeskonnal on väga hea meel, et õpilasesinduse näol on tegemist teotahteliste noortega, kes soovivad panustada oma kodukooli arengusse. 
ÕE viimane kohtumine leidis aset Aidu kaevandusmaastikul. Noored külastasid Aidu Veespordikeskust ning said osa kanuumatkast. 
Aitäh, Kiviõli I Keskkooli õpilasesinduse noored! Olge ikka sama ettevõtlikud ja asjalikud!

24. mail korraldas meie kooli ettevõtlik õpilasesindus oma viimase koosoleku. Õpilasesinduse kohtumist tähistati väljaspool koolimaja, sest tegemist oli õppeaasta, aga ka Kiviõli I Keskkooli ÕE viimase kohtumisega. Järgmisel õppeaastal alustab tööd Kiviõli Riigikooli õpilasesindus ning seda juba uues koosseisus. 
Õpilasesindus on õppeaasta jooksul korraldanud mitmeid huvitavaid ja õppetööd rikastavaid tegevusi. Kooli meeskonnal on väga hea meel, et õpilasesinduse näol on tegemist teotahteliste noortega, kes soovivad panustada oma kodukooli arengusse. 
ÕE viimane kohtumine leidis aset Aidu kaevandusmaastikul. Noored külastasid Aidu Veespordikeskust ning said osa kanuumatkast. 
Aitäh, Kiviõli I Keskkooli õpilasesinduse noored! Olge ikka sama ettevõtlikud ja asjalikud!