Uudised

Kultuuriranitsa õppekäigud: KUMU, Eesti Noorsooteater ning MiiaMilla muuseum 15. november


Kultuuriranitsa õppekäigud: KUMU, Eesti Noorsooteater ning MiiaMilla muuseum
9. novembril toimus Kiviõli I Keskkooli 6. klasside õppekäik Eesti Kunstimuuseumi. Osaleti muuseumitunnis “Materjali kehakeel” ning saadi tuttavaks KUMU eksponaatidega. 
1.a klassi õpilased said samal ajal külastada Eesti Noorsooteatrit. Õppekäigu raames said õpilased näha ja kuulda palju põnevat, meisterdada ise teatrietenduse tegelase ning teha varjuteatrit. Õppeprogrammi rahastati perekond Riesenkampffi toetusprogrammi raames.
23. novembril sõidavad KUMUsse meie kooli 9. klassid, et osaleda muuseumitunnis “Meemimatk” ning täita oma meeled kunstiga. 1.b klassi õpilased külastavad aga MiiaMilla muuseumi, et osaleda õppeprogrammis “Meeli haarav sõprus”. 
Õppekäikude rahastus on tagatud läbi Kultuuriministeeriumi toetusmeetme “Kultuuriranits”. 

Kultuuriranitsa õppekäigud: KUMU, Eesti Noorsooteater ning MiiaMilla muuseum
9. novembril toimus Kiviõli I Keskkooli 6. klasside õppekäik Eesti Kunstimuuseumi. Osaleti muuseumitunnis “Materjali kehakeel” ning saadi tuttavaks KUMU eksponaatidega. 
1.a klassi õpilased said samal ajal külastada Eesti Noorsooteatrit. Õppekäigu raames said õpilased näha ja kuulda palju põnevat, meisterdada ise teatrietenduse tegelase ning teha varjuteatrit. Õppeprogrammi rahastati perekond Riesenkampffi toetusprogrammi raames.
23. novembril sõidavad KUMUsse meie kooli 9. klassid, et osaleda muuseumitunnis “Meemimatk” ning täita oma meeled kunstiga. 1.b klassi õpilased külastavad aga MiiaMilla muuseumi, et osaleda õppeprogrammis “Meeli haarav sõprus”. 
Õppekäikude rahastus on tagatud läbi Kultuuriministeeriumi toetusmeetme “Kultuuriranits”.