Uudised

Mis on SOVA Chat? 18. aprill

SOVA Chat vestlusplatvormi tutvustus


15.-16. aprillil tutvustati meie kooli 3.-9. klassi õpilastele vestlusprogrammi SOVA chat.
SOVA chat on kõikidele Eestimaa lastele mõeldud vestlusplatvorm, kus lapsed saavad turvaliselt ja anonüümselt kirjutada rasketel teemadel ja küsimustes. SOVA chat on avatud igapäevaselt kell 14.00–22.00. Vestlusplatvormil vastavad laste küsimustele professionaalsed nõustajad, kes suhtlevad lastega nii eesti, vene kui ka ukraina keeles.
Jagatud mure on pool muret! Julget kasutamist! 

15.-16. aprillil tutvustati meie kooli 3.-9. klassi õpilastele vestlusprogrammi SOVA chat.
SOVA chat on kõikidele Eestimaa lastele mõeldud vestlusplatvorm, kus lapsed saavad turvaliselt ja anonüümselt kirjutada rasketel teemadel ja küsimustes. SOVA chat on avatud igapäevaselt kell 14.00–22.00. Vestlusplatvormil vastavad laste küsimustele professionaalsed nõustajad, kes suhtlevad lastega nii eesti, vene kui ka ukraina keeles.
Jagatud mure on pool muret! Julget kasutamist!