Uudised

Õppekäik Tallinna Tehnikaülikooli ja osalemine töötubades 09. november

9. ja 10. klassi õpilased külastasid Tallinna Tehnikaülikooli


09.11.2023 suundusid 9. ja 10. klassi õpilased Tallinna Tehnikaülikooli, et osaleda USA päevade raames TalTech´i õppimisvõimalusi tutvustavates tegevustes. Lisaks said õpilased tutvuda TalTech´i hoonetega ning osaleda mitmes keskkonnateadlikkust avardavas töötoas. Näiteks uuriti, milliseid kemikaale sisaldavad meie riided, kuidas kavandada energiasäästlikke hooneid ning katsetati reovee ja õhu puhastamist saasteainetest. 
Aitäh Tallinna Tehnikaülikoolile meie õpilaste vastuvõtmise ning töötubade organiseerimise eest! 
Õppekäigu kulud on kaetud TalTech´i USA päevade raames ning Kiviõli I Keskkooli projektist „Kiviõli I Keskkooli 7.-12. klassi õpilaste rohetehnoloogia teadlikkuse suurendamine“

 

09.11.2023 suundusid 9. ja 10. klassi õpilased Tallinna Tehnikaülikooli, et osaleda USA päevade raames TalTech´i õppimisvõimalusi tutvustavates tegevustes. Lisaks said õpilased tutvuda TalTech´i hoonetega ning osaleda mitmes keskkonnateadlikkust avardavas töötoas. Näiteks uuriti, milliseid kemikaale sisaldavad meie riided, kuidas kavandada energiasäästlikke hooneid ning katsetati reovee ja õhu puhastamist saasteainetest. 
Aitäh Tallinna Tehnikaülikoolile meie õpilaste vastuvõtmise ning töötubade organiseerimise eest! 
Õppekäigu kulud on kaetud TalTech´i USA päevade raames ning Kiviõli I Keskkooli projektist „Kiviõli I Keskkooli 7.-12. klassi õpilaste rohetehnoloogia teadlikkuse suurendamine“