Uudised

Talverõõmud Kiviõli Seikluskeskuses 19. veebruar

Mäesuusatunnid Kiviõli I Keskkooli 4.−12. klassi õpilastele


Alates jaanuarist on Kiviõli I Keskkooli 4.−12. klassi õpilased saanud suurepärase võimaluse treenida ennast mäesuusatamises. Meie hea koostööpartner, Kiviõli Seikluskeskus, pakub juba mitmendat aastat võimalust rikastada kehalise kasvatuse tunde mäesuusatamisega. Täname Kiviõli Seikluskeskust sellise suurepärase võimaluse eest.

Eriline tänu meie kooli kehalise kasvatuse õpetajatele, kes on suurepärasest võimalusest kinni haaranud! 

Alates jaanuarist on Kiviõli I Keskkooli 4.−12. klassi õpilased saanud suurepärase võimaluse treenida ennast mäesuusatamises. Meie hea koostööpartner, Kiviõli Seikluskeskus, pakub juba mitmendat aastat võimalust rikastada kehalise kasvatuse tunde mäesuusatamisega. Täname Kiviõli Seikluskeskust sellise suurepärase võimaluse eest.

Eriline tänu meie kooli kehalise kasvatuse õpetajatele, kes on suurepärasest võimalusest kinni haaranud!