Uudised

Tunnustasime Aasta tegijat, Aasta tegu ja KIKi Sõpra! 23. veebruar


Täna (23.02) toimus koolis Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktus, kus tunnustastasime neid, kes on andnud panuse oma meie kooliellu.

Aasta tegu 2021 - gümnaasiumi jõulupidu!

Iga väike tegu muudab meie kooli, kodukohta ja kodumaad paremaks paigaks. Eelmise, 2021. aasta „Aasta tegu“ on kooli üritus, mis oli hästi organiseeritud, läbi mõeldud ja ladus. Väärtustati koosolemist ja ühtse tunde loomist. Gümnaasiumi jõulupeo korraldajad olid Liispet Kilumets, Madli Liis Teuli ja Monica Takjas. 

Aasta tegija 2021 - Melani Lindeberg!

Aasta tegija 2021 on õpilane, kes on eeskujuks oma koolikaaslastele, õpetajatele, kogukonnale. See õpilane on aktiivne, motiveeritud. Ta on algatanud projekte, panustanud kooli ja kogukonna heaks oma teadmisi, oskusi, aega. 

Melani kandidatuuri esitaja on Melani kohta kirjutanud:

Melani on julge pealehakkamisega aktiivne noor, kes on oma tegevusega eeskujuks paljudele. Talle on südamelähedased keskkonnateemad ning temas on kuhjaga südikust, et viia ellu olulisi muutusi nii oma kogukonnas kui ka laiemalt. Koolis tegutseb Melani ÕE presidendina. Melani kuulub Ida-Virumaa kliimasaadikute hulka. Hiljuti korraldas Melani omaalgatusprojekti „Tunne oma prügikasti“, mille raames tõstis kohalike noorte teadlikkust prügisorteerimise, taaskasutuse ja prügimajanduse teemadel. Melani osaleb aktiivselt rahvusvahelistes noortevahetuse programmides.

Kool tunnustab ja tänab Aasta Tegija tiitlile esitatud kandidaate  - Loore Vau ja Anna-Helena Heinmaa.

KIKi Sõber tunnustus - Kiviõli Kunstide Kool!

KIK-i sõbra auhinnaga tunnustame kodanikku, kodanike rühmitust, õppeasutuse pidajat, organisatsiooni või hoolekogu, kes on meie kooli toetanud ja abistanud õppija jaoks mitmekülgse arengukeskkonna loomisel ning on olnud heaks partneriks.

KIK-i sõber on panustanud omakasupüüdmatult aega ja head tahet õppija arengu jaoks parimate tingimuste loomisesse, on olnud hea koostööpartner meie erinevates ettevõtmistes.

Sel korral anname KIKi Sõbra tunnustuse meie heale naabrile, kes on olnud meie koostööpartner erinevate ürituste korraldamises ja läbiviimises, panustanud meie kooli õppekava mitmekesistamisse, olnud abiks nõu ja jõuga.

Aitäh kõikidele ja siin on väike pildigalerii tänasest aktusest: https://youtu.be/YfkxWqsR1RE 

Täna (23.02) toimus koolis Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktus, kus tunnustastasime neid, kes on andnud panuse oma meie kooliellu.

Aasta tegu 2021 - gümnaasiumi jõulupidu!

Iga väike tegu muudab meie kooli, kodukohta ja kodumaad paremaks paigaks. Eelmise, 2021. aasta „Aasta tegu“ on kooli üritus, mis oli hästi organiseeritud, läbi mõeldud ja ladus. Väärtustati koosolemist ja ühtse tunde loomist. Gümnaasiumi jõulupeo korraldajad olid Liispet Kilumets, Madli Liis Teuli ja Monica Takjas. 

Aasta tegija 2021 - Melani Lindeberg!

Aasta tegija 2021 on õpilane, kes on eeskujuks oma koolikaaslastele, õpetajatele, kogukonnale. See õpilane on aktiivne, motiveeritud. Ta on algatanud projekte, panustanud kooli ja kogukonna heaks oma teadmisi, oskusi, aega. 

Melani kandidatuuri esitaja on Melani kohta kirjutanud:

Melani on julge pealehakkamisega aktiivne noor, kes on oma tegevusega eeskujuks paljudele. Talle on südamelähedased keskkonnateemad ning temas on kuhjaga südikust, et viia ellu olulisi muutusi nii oma kogukonnas kui ka laiemalt. Koolis tegutseb Melani ÕE presidendina. Melani kuulub Ida-Virumaa kliimasaadikute hulka. Hiljuti korraldas Melani omaalgatusprojekti „Tunne oma prügikasti“, mille raames tõstis kohalike noorte teadlikkust prügisorteerimise, taaskasutuse ja prügimajanduse teemadel. Melani osaleb aktiivselt rahvusvahelistes noortevahetuse programmides.

Kool tunnustab ja tänab Aasta Tegija tiitlile esitatud kandidaate  - Loore Vau ja Anna-Helena Heinmaa.

KIKi Sõber tunnustus - Kiviõli Kunstide Kool!

KIK-i sõbra auhinnaga tunnustame kodanikku, kodanike rühmitust, õppeasutuse pidajat, organisatsiooni või hoolekogu, kes on meie kooli toetanud ja abistanud õppija jaoks mitmekülgse arengukeskkonna loomisel ning on olnud heaks partneriks.

KIK-i sõber on panustanud omakasupüüdmatult aega ja head tahet õppija arengu jaoks parimate tingimuste loomisesse, on olnud hea koostööpartner meie erinevates ettevõtmistes.

Sel korral anname KIKi Sõbra tunnustuse meie heale naabrile, kes on olnud meie koostööpartner erinevate ürituste korraldamises ja läbiviimises, panustanud meie kooli õppekava mitmekesistamisse, olnud abiks nõu ja jõuga.

Aitäh kõikidele ja siin on väike pildigalerii tänasest aktusest: https://youtu.be/YfkxWqsR1RE